Problemy z erekcją to coraz częstsza przypadłość współczesnych mężczyzn. Wpływ ma na to wiele czynników, począwszy od ubogiej w witaminy diety, znikomy wysiłek fizyczny, na używkach w postaci alkoholu czy papierosów kończąc. Ponadto, szybki tryb życia, dużo stresu i mało jakościowego czasu na wypoczynek, zaburza męską zdolność do aktywności seksualnej. Leki na potencję cieszą się więc coraz większą popularnością, wśród nich Kamagra, znana też jako skuteczny zamiennik Viagry.

Kamagra – skuteczność w działaniu

Za niezwykłą skuteczność Kamagry odpowiada zawarty w niej sildenafil. Jest to substancja czynna pozwalająca na osiągnięcie długotrwałego wzwodu. Dzieje się tak za sprawą rozluźnienia żył, dzięki czemu krew łatwiej jest rozprowadzana po ciele i transportowana do ciał jamistych członka. Środek stymuluje więc ciągły przepływ krwi w obrębie penisa, gwarantując satysfakcję nawet na kilka godzin. Kamagra dawkowanie może występować w kilku wariantach – 25, 50 oraz 100 mg. Stosowną porcję należy wybrać adekwatnie do problemów, z jakimi mężczyzna się zmaga. Należy podkreślić, że najsilniejszą dawkę można przyjąć tylko raz dziennie.

Kamaga – kiedy zażyć

Lek zazwyczaj stosowany jest kilkadziesiąt minut przed stosunkiem, a jego efekty będą odczuwalne nawet do kilku godzin po spożyciu tabletki. Dużym atutem jest fakt, że Kamagra dawkowanie może nastąpić niezależnie od pory dnia. Lek zadziała tak samo skutecznie na organizm, niezależnie czy dostarczony zostanie do organizmu rano, czy też po całym dniu. Niewątpliwie jest to jeden z najskuteczniejszych obecnie na rynku środków na potencję.